Školní výdejna

Školní jídelna v současnosti funguje jako výdejna obědů, které jsou sem dováženy ze Základní školy a Mateřské školy v Rovečném.

Pokyny pro strávníky

1.  Systém stravování probíhá přes portál www.strava.cz
  2. Děti a žáci jsou automaticky přihlášení, zákonní zástupci pouze stravu odhlašují
  3. Strava lze odhlásit vždy do 13 hodin předešlého dne
  4.  Stravné se platí zálohově bezhotovostně – 27-3948430287/0100 a uveďte variabilní symbol zjistíte z předchozího dokladu o zaplacení pod jménem dítěte
  5. Všechny informace o platbách a zůstatku na kontě budou přehledné na portálu www.strava.cz
  6. Pokud dítě/žák onemocní, je možné odnést objednaný oběd pouze první neodhlášený den za sníženou cenu, každý další neodhlášený den je cena obědu v plné výši.
  7. Jídelní lístek bude dostupný na portále i webu školy
  8. Cena stravného:
  9. Další informace naleznete v sekci Dokumenty – Vnitřní řád školní jídelny
  10. Kontakt:

Žaneta Horáčková

tel. 566 574 127, 724 316 992 – od 10 do 13 hodin

e-mail: jidelna@zsrovecne.cz

– upřednostňujeme komunikaci přes e-mail